PELETOVÁ KAMNA COMFORT AIR S ROZVODY

Comfort Air jsou teplovzdušná peletová kamna, která slouží k vytápění dalších místností pomocí rozvodů teplého vzduchu. Kromě neotřelého designu, dlouhé životnosti a kvalitního zpracování Vám kamna na pelety typu Comfort Air mohou nabídnout ještě tyto výhody:

VENTILÁTOR AŽ 8 m
Comfort Air ® může skutečně foukat horký vzduch do ostatních místností až do maximální vzdálenosti 8 metrů se skutečnou výstupní teplotou až 80 ° C.
SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA
Díky použití podstatně nižších průměrů (60 mm a 100 mm), než na trhu, Comfort Air ® nabízí jednodušší vkládání kanálu do stěn a menší rozsah stavebních prací.
VÍCE VZDUCHU, MÉNĚ HLUKU
Ve srovnání s tradičními systémy je s ohledem na vysokou účinnost a rychlost vhánění vzduchu do místností hlučnost nízká.
NAPROSTÁ KONTROLA NÁKLADŮ
Comfort Air ® umožňuje přesnou kontrolu distribuce tepla mezi různými prostředími.

 

HORKÝ, ČISTÝ A VOŇAVÝ VZDUCH

Comfort Air® dokáže omezit uvolňování množství prachu do místností. Filtr je snadno vyjímatelný a pratelný. Dle potřeby cílení horkého vzduchu si můžete vybrat z několika variant krbových mřížek- jednosměrné, obousměrné a mnohosměrné.

MENŠÍ SPOTŘEBA I PŘES VYSOKOU EFEKTIVITU

Ve srovnání s tradičními systémy má systém Comfort Air ® až o 30% vyšší množství tepla, vyzářeného do prostoru a to vše s úsporou paliva díky vysoké účinnosti.

Maestro technologie

Objevte nejnovější možnosti vytápění

Technologie Maestro umožňuje kamnům vyjádřit svůj maximální potenciál i při snazším a intuitivnějším používání. Skutečný integrovaný mikropočítač komunikuje s vaším smartphonem a dále zlepšuje výkon kamen, který i nadále funguje perfektně i v neideálních podmínkách.

Zjistěte všechny výhody celé řady vysoce výkonných kamen, která lze dálkově ovládat.

Plamen je dokonalý. Vždy.

Spalování s Maestro je optimální, vytváří méně popela a zanechává sklo čisté.

Výsledkem je nižší spotřeba, nižší emise a mnohem méně časté čištění.

 Dvojité Wi-Fi v ceně

 

Zahrnuje vše, co potřebujete k programování a používání kamen ze smartphonu. S Wi-Fi Home můžete svůj smartphone používat jako dálkové ovládání doma. Druhé Wi-Fi (vzdálené) se připojuje k vaší domácí síti, takže můžete kamna ovládat, i když nejste doma.

Více uživatelských možností

 

Kamna Maestro se přizpůsobí vašemu stylu používání. Stáhněte si do svého smartphonu aplikaci MCZ MAESTRO,
abyste měli všechny funkce pro ovládání kamen u ruky, ať už jste doma, nebo když jste venku. 

Není problém, pokud svůj smartphone nemůžete nebo nechcete používat. Jako volitelné příslušenství můžete použít samostatně stojící dálkový ovladač
nebo digitální ovládací panel namontovaný na kamnech nebo na zdi.

Volně stojící dálkové ovládání

 

Volně stojící dálkové ovládání, které je kompatibilní se všemi produkty Maestro, je vybaveno pokojovým termostatem, který přesně zobrazuje teplotu v jakékoli místnosti, ve které se rozhodnete jej ponechat. S technologií E-ink, nejběžněji používanou v elektronických knihách, je displej méně únavný pro oči než tradiční obrazovka a spotřebovává méně energie.

 

Digitální ovládací panel

Pro domácí použití je praktický ovládací panel k dispozici ve třech verzích: nástěnná nebo vestavná kamna.

Provozní režimy

 

U všech produktů Maestro jsou k dispozici dva přednastavené provozní režimy:

_Ruční : Pokud dáváte přednost tradičnímu automatickému provozu s možností nastavení výkonu a ventilace bez úpravy teploty.

_Dynamic : Pokud dáváte přednost tradičnímu automatickému provozu s možností nastavení teploty a ventilace.

U všech modelů vyvinutých od roku 2019 jsou k dispozici také tři další provozní režimy. Umožňují vám dosáhnout požadované teploty podle konkrétních potřeb uživatele:

_ Komfort : Ideální pro všechny situace vyžadující maximální pohodlí.

_Overnight : Zajišťuje extrémně tichý provoz (až 4krát snížený hluk) a udržování teploty (také s přirozenou konvekcí).

_Power : Když je třeba místnost velmi rychle vytápět (110% výkon po dobu 20 minut, který lze znovu aktivovat každou hodinu).

STAR
EGO
MUSA
CLUB