ŘADA BEF THERM

Exkluzivní nová řada krbových vložek jak v klasickém provedení, tak i rohovém s jednodílným ohýbaným sklem. Výjimečné jsou širokoúhlé krbové vložky nebo i varianta s třístranným prosklením, díky které můžete mít požitek z ohně ze všech stran. Krbové vložky BeF Therm jsou výjimečné ve všech ohledech a jejich dokonalý provoz je třešničkou na dortu.

  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný posun dveří a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nejkomfortnějším provedením, jaké tu kdy bylo. Výsuv je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na evropském trhu.
  • Invenci naleznete i ve zpracování oplachu skla, které je díky tomu bezchybně čisté. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění.
  • Revoluční je i nový, jiný tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.
  • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro naši firmu a to až o 100 %. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu vydrží déle nahřáté topeniště, a to až 12 hodin.
  • Zvětšený prostor topeniště napomáhá komfortnějšímu přikládání paliva.
BEF THERM 6
BEF THERM 7
BEF THERM 8 CL
BEF THERM V 6 CL
BEF THERM V 7 CL
BEF THERM 6 C
BEF THERM 7 CL
BEF THERM 8 CP
BEF THERM V 6 CP
BEF THERM V 7 CP
BEF THERM 6 CL
BEF THERM 7 CP
BEF THERM V 6
BEF THERM V 6 U
BEF THERM 6 CP
BEF THERM 8
BEF THERM V 6 C
BEF THERM V 7