ŘADA BEF FEEL

 
Nejpropracovanější řada krbových vložek na evropském trhu s optimalizovaným výkonem určeným pro nízkoenergetické domy. Jejich malá hloubka definuje tyto krbové vložky jako prostorově nenáročné pro obestavby. Přitom jejich velké prosklení umožňuje pohodlný výhled na oheň. Jejich dokonalý provoz předčí všechna vaše očekávání.
  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný posun dveří a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nejkomfortnějším provedením, jaké tu kdy bylo. Je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na evropském trhu.
  • Invenci naleznete i ve zpracování oplachu skla, které je díky tomu bezchybně čisté. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění.
  • Revoluční je i nový, jiný tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním
  • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro naši firmu, a to až o 100 %. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu, vydrží déle nahřáté topeniště a to až 12 hodin
  • Zvětšený prostor topeniště napomáhá komfortnějšímu přikládání paliva.

 


BEF FEEL 6
BEF FEEL 7
BEF FEEL 8 CL
BEF FEEL V 6
BEF FEEL V 7 CL
BEF FEEL V 8 CL
BEF FEEL 6 CP
BEF FEEL 7 CL
BEF FEEL 8 CP
BEF FEEL V 6 CL
BEF FEEL V 7 CP
BEF FEEL V 9 CL
BEF FEEL 6 CL
BEF FEEL 7 CP
BEF FEEL 9 CL
BEF FEEL V 6 CP
BEF FEEL V 8
BEF FEEL V 9 CP
BEF FEEL 6 C
BEF FEEL 8
BEF FEEL 9 CP
BEF FEEL V 7
BEF FEEL V 8 CP