Kamna s rozvody

Ego comfort air

Nový model velmi oblíbených  a designově vkusných kamen EGO Air přináší ještě dokonalejší technologii teplovdušného vytápění peletami.

 

Nová peletová kamna EGO 2.0 mají ocelovou konstrukci. Součástí je litinový rošt a ohniště s inteligentním spalováním Active +. Dálkové ovládání s pokojovým termostatem je standardní součástí. 

Verze COMFORT AIR ™ může účinně rozvádět teplý vzduch do více  místností, součástí jsou dva ventilátory, které lze nastavit samostatně pomocí dálkového ovládání.

Další funkce No-Air umožňuje zcela vypnout ventilaci v kamnech, což zajišťuje příjemný klidový režim a všechny výhody tepla rozptýlené po celé místnosti přirozeným prouděním.

  • Snadná údržba a instalace
  • Možnost připojit GSM modul a ovládat peletová kamna přes mobilní telefon
  • Vysoká účinnost a bezprašnost oproti krbu, krbovým kamnům na dřevo
  • Součástí dodávky je dálkové ovládání s externím termostatem, který umožňuje lepší regulaci teploty

Čištění peletových kamen

Čištění peletových kamen je výrobcem doporučeno 1 x týdně a je poloautomatické, při čištění ploch výměníku se spustí spalinový ventilátor a vyfoukne nečistoty komínem. Automatické čištění funguje tak, že spalinový ventilátor zvýší přísun vzduchu a tím profoukne hořák a odstraní dohořelé palivo.

Proč si koupit peletová kamna právě u nás?

Poskytneme Vám servis v záruční době ZDARMA!

Materiál

Peletová kamna ocelové konstrukce. Topeniště je tvořené z litiny a zaručuje tak vysokou bezpečnost provozu kamen. Tato peletová kamna jsou také vybavena inteligentním spalovacím systémem Active+. Je zde možnost pozastavení větrání (bez funkce Air). Samozřejmostí je dálkové ovládání a prostorový termostat. Verze Comfort Air má dva ventilátory, které je možné nastavit samostatně, pomocí dálkového ovládání.

ModelEGO COMFORT AIR 10 M1
Třída energetické účinnosti A +
Jmenovitý výstupní výkon10 kW
Minimální výstupní výkon 2,30 kW
Účinnost při max90,40 kW
Účinnost při min92,60 kW
Kapacita zásobníku39,00 litrů
Hodinová spotřeba (min.)0,50 kg / h
Hodinová spotřeba (max.)2,30 kg / h
Vyhřívatelný objem246 m³
Odvod kouře8 cm
Čistá hmotnost130 kg
Teplota výfukového kouře při Max212 ° C