Kamna air

Star air

Nový model velmi oblíbených  a designově vkusných kamen STAR Air přináší ještě dokonalejší technologii teplovdušného vytápění peletami.

 

Nová STAR 2.0 mají ocelovou konstrukci, horní část a boky jsou keramické. Součástí je litinový rošt a ohniště s inteligentním spalováním Active +. Dálkové ovládání s pokojovým termostatem je standardní součástí. 

Verze COMFORT AIR ™ může účinně rozvádět teplý vzduch do více  místností, součástí jsou dva ventilátory, které lze nastavit samostatně pomocí dálkového ovládání.

Další funkce No-Air umožňuje zcela vyloučit nucené větrání v kamnech, což zajišťuje příjemný klidový režim a všechny výhody tepla rozptýlené po celé místnosti přirozeným prouděním.

  • Snadná údržba a instalace
  • Možnost připojit GSM modul a ovládat peletová kamna přes mobilní telefon
  • Vysoká účinnost a bezprašnost oproti krbu, krbovým kamnům
  • Součástí dodávky je dálkové ovládání s externím termostatem, který umožňuje lepší regulaci teploty

 

Čištění peletových kamen

Čištění peletových kamen je výrobcem doporučeno 1 x týdně a je poloautomatické, při čištění ploch výměníku se spustí spalinový ventilátor a vyfoukne nečistoty komínem. Automatické čištění funguje tak, že spalinový ventilátor zvýší přísun vzduchu a tím profoukne hořák a odstraní dohořelé palivo.

Proč si koupit peletová kamna právě u nás?

Poskytneme Vám servis v záruční době ZDARMA!

Materiál

Peletová kamna mají ocelovou konstrukci, horní část a boky jsou keramické. Součástí je litinový koš a ohniště s inteligentním spalováním Actvie+. Tyto kamna jsou vybavená funkcí No-Air, která umožňuje úplné vyloučení nuceného větránív kamnech. Verze Comfort Air může účinně rozvádět teplý vzduch, jelikož součástí jsou dva ventilátory, které mohou být nastaveny samostatně pomocí dálkového ovládání.

ModelSTAR AIR 8 M1
Třída energetické účinnosti A +
Jmenovitý výstupní výkon8,10 kW
Minimální výstupní výkon 2,30 kW
Účinnost při max90,90 kW
Účinnost při min92,60 kW
Kapacita zásobníku39,00 litrů
Hodinová spotřeba (min.)0,50 kg / h
Hodinová spotřeba (max.)1,80 kg / h
Vyhřívatelný objem199 m³
Odvod kouře8 cm
Čistá hmotnost127 kg
Teplota výfukového kouře při Max188 ° C