I-Dea 2 Frontale

Kamna na pelety

I-Dea 2 Frontale

I-DEA 2 FRONTALE zahrnuje veškerou nejmodernější technologii Jolly Mec a její hloubka pouhých 27 cm znamená, že je lze snadno nainstalovat do jakéhokoli domu. Jejich moderní styl bez viditelných konvenčních mřížek a špičkový design umocňují kompletní skleněné dveře s dostatečnou viditelností plamene. Dodává se v plně volitelné verzi se standardními funkcemi, jako je zvlhčovač vzduchu a zařízení Wi-Fi, které umožňují uživatelům ovládat systém i mimo domov. Můžete si vybrat vnější profil z černé, bílé nebo holubí šedé oceli, přední panel ze slonoviny, rzi, pískovaného mastku, pruhovaného černého tvrzeného skla a černé oceli. Díky hloubkovým studiím oddělení designu a výzkumu a vývoje mohou být kamna I-DEA 2 FRONTALE instalována s koaxiálním výstupem kouře. I-DEA 2 FRONTALE se dosud nabízí ve 3 instalačních verzích: zadní výstup (jednoduchý nebo koaxiální) jednoduchý horní výstup a v koaxiálním horním výstupu.

HORNÍ A ZADNÍ VÝSTUP KOUŘE

Je možné použít nejvhodnější kouřovod nebo svršek, který vyhovuje jakémukoli druhu budovy.

TICHÝ

Díky speciální konstrukci a použitým komponentům nejvyšší kvality jsou kamna provozována tiše bez hluku.

SPALOVACÍ KOMORA FIREFLECTOR

Spalovací komora vyrobená z Fireflectoru s vysokou hustotou poskytuje vysoké teploty, které optimalizují proces spalování a snižují emise.

VÍCEJAZYKOVÉ DÁLKOVÉ RÁDIOVÉ OVLÁDÁNÍ

Vícejazyčná elektronická řídicí jednotka řídí všechny funkce topných kamen prostřednictvím dálkového rádiového ovládání. K zapnutí a vypnutí systému prostřednictvím chytrého telefonu lze také použít volitelné příslušenství GSM nebo Wi-Fi.

BEZPEČNOSTNÍ VENTIL

Pojistný ventil používaný k úniku nadměrného tlaku plynu.

ModelI-Dea 2 Frontale 9 kW
Výkon10,4 kW
Tepelný jmenný výkon9,3 kW
Efektivita92,0-90,3 %
Rozměry115,5 x 84,6 x 27,6