I-Dea2 Angolo

Kamna na pelety

I-Dea2 Angolo

I-DEA 2 ANGOLO zahrnuje veškerou nejmodernější technologii Jolly Mec a jeho hloubka pouhých 27 cm znamená, že jej lze snadno nainstalovat do jakéhokoli domu. Jeho moderní styl bez viditelných konvenčních mřížek a špičkový design umocňuje krása širokého rohového skleněného okna s dostatečnou viditelností plamene. Dodává se v plně volitelné verzi se standardními funkcemi, jako je zvlhčovač vzduchu a zařízení Wi-Fi, které umožňují uživatelům ovládat systém i mimo domov. Můžete si vybrat vnější profil z černé, bílé nebo holubí šedé oceli, přední panel ze slonoviny, rzi, pískovaného mastku, pruhovaného černého tvrzeného skla a černé oceli. Díky hloubkovým studiím oddělení designu a výzkumu a vývoje mohou být kamna I-DEA 2 ANGOLO instalována s koaxiálním odvodem kouře. I-DEA 2 ANGOLO se dosud nabízí ve 3 verzích instalace: zadní výstup (jednoduchý nebo koaxiální) jednoduchý horní výstup a v koaxiálním horním výstupu.

HORNÍ A ZADNÍ VÝSTUP KOUŘE

Je možné použít nejvhodnější kouřovod nebo svršek, který vyhovuje jakémukoli druhu budovy.

TICHÝ

Díky speciální konstrukci a použitým komponentům nejvyšší kvality jsou kamna provozována tiše bez hluku.

SPALOVACÍ KOMORA FIREFLECTOR

Spalovací komora vyrobená z Fireflectoru s vysokou hustotou poskytuje vysoké teploty, které optimalizují proces spalování a snižují emise.

VÍCEJAZYKOVÉ DÁLKOVÉ RÁDIOVÉ OVLÁDÁNÍ

Vícejazyčná elektronická řídicí jednotka řídí všechny funkce topných kamen prostřednictvím dálkového rádiového ovládání. K zapnutí a vypnutí systému prostřednictvím chytrého telefonu lze také použít volitelné příslušenství GSM nebo Wi-Fi.

BEZPEČNOSTNÍ VENTIL

Pojistný ventil používaný k úniku nadměrného tlaku plynu.

ModelI-Dea2 Angolo 9 kW
Výkon10,4 kW
Tepelný jmenný výkon9,3 kW
Efektivita92,0-90,3 %
Rozměry115 x 85 x 28