Botero

Kamna na pelety

Botero

Kamna na pelety BOTERO se mohou pochlubit inovativním designem a jsou vybaveny vzduchotěsným systémem, který využívá 100% venkovní vzduch, aniž by z vnitřních místností odebíral vzduch. Z toho vyplývá, že tedy nedochází ke změně výměny kyslíku ve vnitřním prostředí. Díky účinnosti a bezpečnosti jsou kamna na pelety BOTERO ideálním řešením pro vysoký energetický výkon a pasivní budovy s nízkou spotřebou. Peletová kamna BOTERO jsou vhodná pro středně velké domy.

DVOJITÉ SKLENĚNÉ DVEŘE

Elegantní dvojitá skleněná dvířka dále charakterizují design kamen, který zvyšuje vnitřní plamen.

VZDUCHOTĚSNÝ SYSTÉM

Vzduchotěsný systém, který odvádí 100% spalovacího vzduchu zvenčí, tedy nepřijímá vzduch z místnosti. Připojuje se přímo ven a zaručuje správné spalování pelet bez změny výměny kyslíku v prostředí. Díky tomuto systému jsou kamna účinným a bezpečným produktem.

SPALOVACÍ KOMORA FIREFLECTOR

Spalovací komora Fireflector s vysokou hustotou (HD) poskytuje vysoké teploty, které optimalizují proces spalování a snižují emise.

VESTAVĚNÝ ZVLHČOVAČ

Integrovaný zvlhčovač zlepšuje kvalitu vzduchu a zajišťuje zdravější prostředí. Přidejte jen pár kapek vůně, abyste rozptýlili svou oblíbenou vůni po celém domě.

VÍCEJAZYČNÉ DÁLKOVÉ RÁDIOVÉ OVLÁDÁNÍ

Vícejazyčná elektronická řídicí jednotka řídí všechny funkce topných kamen prostřednictvím dálkového rádiového ovládání. K zapnutí a vypnutí systému prostřednictvím chytrého telefonu lze také použít volitelné příslušenství GSM nebo Wi-Fi.

KONTROLA PLAMENE

Zařízení pro řízení plamene automaticky reguluje spalování pelet, čímž zvyšuje účinnost a bezpečnost.

ModelBotero 8 kW
Výkon8,6 kW
Tepelný jmenný výkon8 kW
Efektivita91 %
Rozměry118 x 55,4 x 57,4