Reverse

Kamna na dřevo a pelety

Reverse

REVERSE jsou inovativní kamna, která využívají technologii EVO k dodržení omezení účinnosti a emisí pro ochranu životního prostředí.

Jedná se o kombinovaná kamna, která pracují buď v režimu dřevo nebo peleta, kde každé palivo má svou vlastní spalovací komoru, ale s jedním výstupem spalin a jedinečným designem, který zvyšuje plamen zvoleného paliva. Vnější posuvné sklo, které lze ozdobit nebo vyhladit, dokončí scénický efekt kamen, díky čemuž můžete kdykoli zakrýt nebo zobrazit plamen. Povrchová úprava rámu je k dispozici v černé nebo bílé oceli. Při práci v režimu dřevo si můžete vybrat, zda chcete zahřívat vzduchem nebo ohněm.

VYTÁPĚNÍ I PŘI VÝPADKU PROUDU

Vytápění i při výpadku proudu. Díky inovativnímu tepelnému výměníku, který pohlcuje spalovací energii pomocí přirozeného tahu kouřovodu, můžete kamna nadále napájet a přirozeně vytápět dům (pro dřevo).

PŘÍRODNÍ TEPLO

Bez nuceného vzduchu (pro dřevo).

PASIVNÍ DOMY

Vzduch je nasáván z vnějšku přímým spojením s přívodem vzduchu. Ideální pro pasivní domy.

FIREFLECTOR A REFRACTORY COMBUSTION KOMAM

Spalovací komora vyrobená z ohnivzdorného a žárovzdorného materiálu s vysokou hustotou poskytuje vysoké teploty, které optimalizují proces spalování a snižují emise.

LITINOVÝ ROŠT

SNÍMAČE OTEVŘENÍ DVEŘÍ

Zaručuje bezpečnější používání vašeho krbu.

BEZPEČNOSTNÍ VENTIL

Pojistný ventil používaný k úniku nadměrného tlaku plynu.

ModelReverse 6,5-10 kW
Výkon-pelety11,3 kW
Výkon-dřevo7,8 kW
Tepelný jmenný výkon- pelety10,1 kW
Tepelný jmenný výkon- dřevo6,5 kW
Efektivita- pelety88,4-90 %
Efektivita- dřevo84,4 %
Rozměry116x105x49